Про компанію

«Місто дверей» – перший в Україні дверний супермаркет. Ми створювали це «місто» 10 років. У його фундамент поклали весь наш досвід продажу, всі наші знання про товар. Двері, продані нами, стали цеглинами, з яких ми будували стіни «будинків». Дружні стосунки усередині команди стали міцним цементом. Висока репутація та партнерські відносини з найкращими світовими виробниками перетворилися на надійний, непромокальний «дах»

Ми розпочинали свою справу у 2000 році. Тоді в Україні практично не було серйозних місцевих виробників. Ринок заповнювали фінські, польські, іспанські та італійські двері. Кустарне виробництво не могло забезпечити всіх потреб українських покупців, а ціни на європейський товар для більшості були занадто високі. Тому ми звернули увагу на фабрики, які досягли успіху у виробництві дверей і, водночас, мали відмінну від європейської ринкову стратегію.

Тож ми першими привели на український ринок російських виробників. Виявилося, що у росіян – величезний модельний ряд та свої запатентовані технології виробництва. Ці технології дозволяли значно знизити ціну, зберігши якість продукції. На той час, як в Україні почали з’являтися свої виробники, російські фабрики технологічно та економічно випереджали їх на 5-10 років. Вони заявили про себе на міжнародних виставках, закупили нове європейське обладнання, запроваджували сучасні технології у виробництво.

Чим більше ми працювали на ринку, тим чіткіше розуміли: тільки технологічне, серійне та масове виробництво дає стабільну якість продукції. Саме за цим критерієм ми відбираємо наших виробників-компаньйонів та формуємо асортимент «Міста дверей». Як тільки українські виробники довели якість своїх дверей до зразка, ми запросили їх до лав своїх партнерів. І сьогодні в нашому магазині українські двері стоять поруч із російськими та європейськими і не поступаються ним за якістю.

Ми розуміємо, що наш покупець постійно розвивається, тож еволюціонуємо разом із ним. Намагаємося не просто не відставати, а випереджати розвиток попиту. Вивчаючи ринок збуту наших контрагентів, ведучи постійний моніторинг роздрібу, ми бачимо, як розвивається ринок. Тому коли покупець почує про чергову новинку на дверному ринку, він може бути впевнений: у «Місті дверей» вже готові запропонувати йому цей товар.

З повагою,
директор гіпермаркету «Місто дверей»