Гіпермаркет дверей

Найкращі міжкімнатні двері Києва – тільки для вас!

Міжкімнатні двері: якщо стандарт неприйнятний

5 серпня

Скляні двері

15 січня

Фарбовані двері

10 грудня

Двері з масиву

2 лютий

Гіпермаркет Місто Дверей вітає Вас на своєму офіційному сайті!

“Місто дверей” – одна з перших українських компаній, яка почала займатися продажем дверей на нашому будівельному ринку. Ми працювали та вдосконалювалися понад 10 років і результатом цього було організовано величезні поставки товару на ринок України від найвідоміших світових виробників.

Коли наша справа тільки зароджувалася, ми називалися “ДВЕРНИЙ ХОЛДИНГ”. На той час в Україні не було ще серйозних регіональних виробників. Ринок заповнювали польські, фінські, іспанські та італійські дверні конструкції. Неякісне виробництво дверей наших виробників не відповідало всім запитам покупця до цього товару, а ціни на європейський товар були надто високі. Тому ми звернули свою увагу на фабрики, які були лідерами у виробництві дверей і завдяки цьому вибрали свою стратегію.

Отримуйте ексклюзивні пропозиції!

Наші клієнти отримують доступ до ексклюзивних товарів, акцій, знижок та пропозицій

Відгуки про гіпермаркет Місто дверей

Ми горді тим, що покупці небайдужі до нашої роботи, і вдячні кожному, хто зробив свій внесок у наш розвиток. Ви можете як поділитися своєю думкою про товар, швидкість доставки і співвідношення ціна/якість, так і задати нам питання про все, що стосується дверей і не тільки (інтер’єр, догляд).