Вхідні двері

Сьогоднішній ринок вхідних металевих дверей дуже широкий та різноманітний. Людині, яка вперше зіткнулася з вибором вхідних дверей, буває дуже складно зорієнтуватися у перевагах та недоліках цього продукту. Давайте розглянемо, якими мають бути вхідні двері?

Головна їхня функція — захищати, створювати почуття впевненості та комфорту. А зламати можна будь-які двері, питання, скільки на це знадобиться часу. Міцність та стійкість вхідних дверей залежить від різних факторів – це особливості їх конструкції та якість комплектуючих.

Існують дві основні технології виготовлення такого продукту.

1. Трубно-вугільна технологія

При виготовленні матеріалу використовується гарячекатана сталь. Вхідні двері виготовляються із окремих елементів: смуг, куточка, зварної труби. До металевого каркаса та ребрів жорсткості приварюються листи металу. Мінуси такої технології – неможливість дотримуватися ідеальної геометрії конструкції, тому що всі двері виходять звареними з різних елементів. Ручний метод не гарантує якість виробництва.

2. Сталеві технологія

Вхідні двері виготовляють із холоднокатаної сталі. Металевий лист згинають у геометричний профіль, використовуючи при цьому метод точкового зварювання. Застосування профілю дозволить полегшити конструкцію, збільшити її жорсткість, забезпечити правильне встановлення замків. Такий продукт з холоднокатаної сталі має високі показники міцності, звуко-, теплоізоляції та адгезії.

Сталегибкова технологія на сьогодні більш прогресивна, ніж трубно-вугільна, але вона дорожча.