Categories
Новости

Кому та навіщо потрібна скульптура з бронзи?

Скульптура з бронзи – це справжній витвір мистецтва, який високо цінується ще з давніх-давен. Зараз такі вироби не менш популярні серед любителів антикварної розкоші, вони надають індивідуальності, вишуканості інтер’єру та екстер’єру. Залежно від призначення, статуя може бути мініатюрною чи громіздкою. Це чудова ідея для подарунка близьким людям, колегам або начальнику. Замовити фігуру будь-якого рівня складності можна у талановитих українських скульпторів із майстерні Art Sculptor.

Переваги скульптур із бронзи

Бронза – дорогий матеріал, але вироби з неї справді довговічні. Достатньо лише подивитися на численні старовинні пам’ятники на вулицях та площах нашої країни. Згодом в результаті окислення на поверхні бронзової скульптури з’являється своєрідна темно-зелена плівка, саме вона є доказом справжності.

Як матеріал, бронза має низку особливостей:

  • міцність та гнучкість;
  • не боїться різких перепадів температур, атмосферних опадів, сонячних променів, вітру;
  • не піддається корозії.

Бронза дозволяє скульптуру точно відтворити мужні форми та енергійні елементи. Якщо йдеться про бронзову статую, яка зображує рух, то така скульптура буде повністю самостійною, вона не потребує додаткових підпірок для рук і ніг (чого не скажеш про фігури з більш тендітного матеріалу).

Незважаючи на досить «холодний» зовнішній вигляд, бронзові скульптури все ж таки надають інтер’єру затишок, їх часто передають з покоління в покоління як оберег.

Садово-паркові бронзові скульптури

Через те, що бронза чудово переносить будь-які атмосферні впливи, вона вважається найкращим матеріалом для створення справжніх творів паркового мистецтва.

Бронзова скульптура https://art-sculptor.com/ua/categories/bronze/ стане невід’ємним елементом елітної присадибної ділянки, яка принесе своєрідний аристократичний акцент у загальний ландшафтний ансамбль. Найбільшою популярністю користуються фігурки тварин, птахів та гномів. Крім того, нерідко на замовлення виготовляють фонтани з бронзи, великі колони або вазони, які використовуються як підставки для рослин.

Існують усталені правила, які допоможуть правильно розмістити бронзові декоративні елементи в лан.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Последние записи