Categories
Новости

Двері міжкімнатні дерев’яні – класика, перевірена часом

Дерев’яні двері в інтер’єрі часто з’являються не як елемент продуманого декору, а тому, що подобаються. Двері міжкімнатні – це перевірена класика, яка ідеально підходить не тільки для традиційних інтер’єрів, але і для сучасного модерну. Сучасні виробники випускають навіть моделі, які можна встановити в технологічних інтер’єрах типу лофт.

Якщо ви шукаєте якісні дерев’яні двері, зверніть увагу на асортименти інтернет-магазину «Центр Дверей». Тут зібрано колекцію моделей від найкращих європейських та українських брендів. Асортимент постійно поповнюється новими моделями, тому ви зможете вибрати варіант, який ідеально впишеться у ваш інтер’єр.

Внутрішні дерев’яні міжкімнатні двері в процесі експлуатації не мають великих температурних перепадів, навантажень і впливу негативних факторів. Тому їх не роблять товстими та громіздкими. Достатньо елементарного рішення конструкції полотен: подвійні, одинарні, фільончасті, щитові, арочні та ін.

Плюси та особливості натуральної деревини

Натуральна деревина та вироби з неї мають неперевершені переваги – міцність конструкції, здатність до теплоізоляції, знижену звукопровідність, високу морозостійкість. Все це робить деревину ідеальним матеріалом для дверей.

Щоб ви змогли оцінити всі переваги таких моделей, важливо, щоб масив деревини висушили правильно. Оскільки деревина дихає, вона здатна змінюватись у розмірах та деформуватися. Уникнути таких наслідків можна, якщо вибирати продукцію перевірених брендів, які дотримуються технологічних норм.

Градація за матеріалом виготовлення:

  • еліт – масив дерева, дуб, червоне дерево, горіх;
  • на порядок нижче – клен, сосна чи береза;
  • особливий інтерес – масив вільхи бурштинового кольору.

Вироби цих видів представлені в інтернет-магазині «Центр Дверей». Компанія подбала не тільки про широкий асортимент, а й про оперативну доставку в будь-яке місто України, а також правильний монтаж відповідно до будівельних норм. Замовляйте дерев’яні двері – і ви зможете зручно скористатися ними протягом багатьох десятиліть. А якщо виріб вам набридне чи вимагатиме ремонту, майстри «Центру Дверей» проведуть реставраційні роботи.

Чи готові зробити замовлення? Викликайте замірника – він вимірює дверний отвір і розповість вам про всі особливості майбутньої установки дерев’яних міжкімнатних дверей.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Последние записи