Categories
Новости

Коли потрібно міняти старі вікна на нові пластикові?

Власники квартир та приватних будинків зазвичай відкладають заміну вікон настільки довго, наскільки це можливо. Приїзд замірників, потім доставка готових віконних конструкцій, встановлення та тривалий етап прибирання будівельного сміття – цей клопіт хочеться відкладати до останнього. Але трапляються випадки, коли відкладати монтаж вікон вже неможливо. Давайте розбиратися, коли заміна старих віконних конструкцій стає критично необхідною.

Як зрозуміти, що настав час міняти вікна

Згідно з будівельними нормами ДБН, показник тепловтрат у житловому багатоквартирному будинку не повинен перевищувати 89 кВтгод./кв.м. А у старих будинках тепловтрати становлять близько 175 кВтгод./кв.м. Фактичний показник майже вдвічі перевищує нормативний. Одними з головних винуватців високих тепловтрат у будинку є вікна. Через них йде від 13% до 47% тепла. 

Чим нижча якість вікон, тим більший відсоток тепловтрат. Заміна старих вікон на нові енергоефективні допоможе підтримувати комфортну температуру і знизить витрати на опалення. Зрозуміти, що ваші старі вікна потребують заміни, можна за такими ознаками:

  • Віконна рама деформована та стулки змінили свою геометрію. Найчастіше це відбувається із дерев’яними рамами.
  • Склопакет розгерметизований і між стеклами з’являється волога.
  • Скло пошкоджене – на ньому з’явилися тріщини чи сколи.
  • У квартирі встановлено однокамерний склопакет.

Ці проблеми призводять до того, що вікна не лише втрачають тепло, а й стають джерелом постійних протягів у будинку.

Чому варто вибирати пластикові вікна

Найефективнішою заміною старих віконних конструкцій у плані енергозбереження стануть пластикові вікна. У них багато переваг у порівнянні з дерев’яними та металопластиковими аналогами. Насамперед – оптимальне співвідношення ціни та якості. Встановлення вікон ПВХ обійдеться недорого. При цьому на опаленні вдасться заощадити суттєво завдяки відмінним теплоізоляційним властивостям віконних систем. Пластикові вікна повністю герметичні, тому з ними ви забудете про протяги в будинку. Віконні системи із пластику – це найдовговічніший тип вікон. Вони не бояться негативного впливу навколишнього середовища та здатні прослужити до 50 років без втрати експлуатаційних властивостей.

Якщо вам потрібна заміна вікон у місті Київ, звертайтеся у віконний сервіс Vizer. Компанія пропонує повний комплекс послуг з демонтажу старих віконних рам, підготовки отвору та встановлення новеньких пластикових вікон.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Последние записи