Categories
Новости

Міжкімнатні двері в «Соло Двері» – практичні, надійні та привабливі

Магазин «Соло Двері» з 2010 року продає та встановлює міжкімнатні двері у Києві. Компанія представляє продукцію 15 українських торгових марок: “Дарумі”, “Омега”, “Леадор”, “Корфад”, Stil Doors, “Родос”, “Секрет Дорс”, “Авангард”, DOORIS, “Вейквуд”, “Папа Карло” , “Новий Стиль”, “Термінус”, “Фабрика Дверей Гранд” та Impression. Двері цих виробників користуються популярністю серед клієнтів завдяки поєднанню привабливості, довговічності та доступної ціни виробів.

Двері міжкімнатні у Києві та Броварах можна вибрати у салонах «Соло Двері». Сотні моделей відрізняються матеріалом, дизайном, кольором, типом відкривання та ціною:

  • Матеріал: суцільний або клеєний масив дерева, ПВХ, скло, алюміній та їх комбінації.
  • Дизайн: класичний, сучасний, хай-тек та інші.
  • Колір: наслідування натуральної деревини, білий, чорний, пастельні та насичені відтінки практично всієї палітри.
  • Тип відкривання: розстібні, маятникові, розсувні, складні (гармошкою).
  • Ціна: економ, середня та висока.

Така різноманітність дозволяє вибрати міжкімнатні двері в Києві на будь-який смак.

Як вибрати міжкімнатні двері у Києві?

Міжкімнатні двері повинні підходити покупцю за вартістю, зовнішнім виглядом та створювати приємний мікроклімат у приміщенні. А саме – бути достатньо герметичними, щоб забезпечити термоізоляцію та не пропускати сторонні звуки та запахи. В окремих випадках також важливим є ряд інших характеристик. Наприклад, кухонні двері повинні бути стійкими до вологи та легко очищатися від пилу, жиру; а офісні – бути зносо-і брудостійкими. У приміщеннях з обмеженим простір варто звернути увагу на розсувні двері.

Чи плануєте купити міжкімнатні двері в Києві? Асортимент магазину «Соло Двері» дає змогу вибрати серед виробів багатьох вітчизняних виробників. Зараз ви можете отримати знижку на фарбовані міжкімнатні двері та міжкімнатні двері «WOODMIX». Компанія пропонує стандартні моделі, а також виготовлення дверей на замовлення. Гарантія на міжкімнатні двері складає 12 місяців. Фурнітура – дверні петлі, фіксатори та ручки – представлена більш ніж десятком торгових марок.

Замірники та монтажники «Соло Двері» гарантують вам якісну установку нових дверей у квартирі, котеджі чи офісі. Послуга монтажу доступна лише для дверей, які купили у «Соло Двері». Завдяки банку-партнеру ви можете оформити замовлення на виплат з нульовою процентною ставкою.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Последние записи