Categories
Новости

Виготовлення бортових платформ для перевезення вантажів різного призначення

Кожному цивільному підприємству або військовому підрозділу часто або час від часу необхідно перевозити різні вантажі, будь то товари народного споживання, предмети побуту, будматеріали, сировину, обладнання, інструменти і навіть транспортні засоби (легкові машини, вантажопасажирські автобуси, велосипеди, мотоцикли, скутери, човни) , катери). Для таких цілей, як доставка вантажів різного призначення, природно, потрібно замовити вантажівку, яка має містку відкриту або тентовану бортову платформу.

Бортова платформа – що це за спецтехніка?

Сучасні бортові вантажівки – універсальний транспортний засіб, призначенням якого є перевезення вантажів різного призначення:

  • Товари народного споживання (продукти, побутова техніка, меблі, сантехніка та ін.)
  • Промислове обладнання (верстати, інструменти)
  • Сировина та матеріали (будівельні, машинобудівні, дорожньобудівні тощо)
  • Автомобілі та інші транспортні засоби. Такі платформи зі спеціальною конструкцією та низькими бортами – це або автовози, або евакуатори. Автовози застосовують для перевезення автотехніки, що продається, а евакуатори використовуються для доставки постраждалих у ДТП або порушили правила паркування автомобілів в ангар СТО або штрафний майданчик ДПС. Для затягування транспортного засобу використовуються лебідки, крани-маніпулятори евакуаторної модифікації, знімні або висувні аппарелі.

Завод Спецтехніки Техкомплект, відомий український виробник різних кузовних надбудов та імпортер підйомних механізмів пропонує виготовити нові бортові вантажні автомобілі будь-якої конфігурації з урахуванням галузевої специфіки вашого бізнесу.

бортовые платформы купить

Якщо вами купується нова бортова платформа, ціна її залежатиме від ряду факторів:

  • Вартість базового транспорту, яка, у свою чергу, залежить від торгової марки (виробника техніки), моделі вантажного шасі та його технічних характеристик (повної маси, вантажопідйомності, колісної формули, колісної бази, типу кабіни (стандартна «денна», зі спальним місцем або так звана «екіпажна» – дворядна, на 6-7 місць), потужності та екологічного стандарту двигуна).
  • Габаритів та, відповідно, обсягу кузова платформи.
  • Матеріали, які застосовані для виготовлення конструктивних елементів платформи (сталь або алюміній для бортів, фурнітура для відкривання бортів).
  • Наявності каркаса для покриття тенту і самого тенту.
  • Додаткові підйомні механізми: крано-маніпуляторні установки, тросові вантажні лебідки або гідроборти. Окремо варто згадати крано-маніпуляторні установки для автомобілів-евакуаторів та бурильно-кранові установки для копання ям під ліхтарні опори та палі.

На виробництві виготовлять новий кузов, зварять фірмову раму та встановлять на сумісне вантажне шасі, нове або з пробігом. Послугами компанії скористалися багато відомих українських компаній, особливо наші борти затребувані дорожньо-будівельними, енергетичними та комунальними компаніями, наприклад, такими як «Автострада», «Прикарпаттяобленерго», «Рівнеобленерго», «Київзеленбуд».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Последние записи