Categories
Новости

Ремонт пластикових дверей: поради, як його зробити терміново у Києві.

Двері з металопластику – це зручно, просто та довговічно. Але руйнування механізмів та необхідність ремонтувати такі двері виникають не так і рідко. Чи варто взагалі братися за такий ремонт? І чи може ремонт металопластикових вхідних дверей відновити їхню роботу? Розберемося докладніше.

Якщо у дверях розбито склопакет

Перше, що необхідно визначити, – наскільки критичні пошкодження, що виникли. Наприклад, якщо конструкція на 90% складається із склопакета, а він розбитий або сильно пошкоджений, тоді ціна ремонту висока. Однак не варто приймати імпульсивні рішення та виламувати двері з отвору, нібито пришвидшуючи роботу ремонтників.

Якщо поспілкуватися з фахівцями віконного сервісу в Києві з компанії Vizer, то вам підкажуть, що в цьому випадку відновлення все ж таки вигідніше. Підібрати та встановити склопакет явно дешевше, ніж замовити повний демонтаж та перевстановлення дверей. Тим більше, якщо основа якісна і може прослужити не один десяток років.

Але це лише один приклад. Спробуємо дослідити найпопулярніші проблеми у таких металопластикових конструкціях та запропонувати способи їх усунення.

Готуйте двері до опалювального сезону влітку

У теплу пору основні проблеми дверей помітні мало. Але вони одразу ж виявляються, коли прохолодна осіння чи стулена зимова погода різко змінить спекотні дні. Взимку ремонтувати навстіж відкритий вхід до будинку, м’яко кажучи, некомфортно. Саме тому ще одна порада спеціалістів звучить так: якщо є підозри на несправність, то краще викликати спеціаліста для консультації влітку. Це найкращий час для відновлювальних робіт.

Професіонал-ремонтник за лічені хвилини визначить усі вади та запропонує оптимальний варіант профілактики, що знижує ймовірність поломки. Це стосується і щільності прилягання, і роботи фурнітури, і до цілісності стін.

Дрібниці, які виправляють

Третя порада – ремонт коштує значно дешевше за повну заміну, якщо справа в дрібницях. Щоправда, виправити їх самостійно не так просто. А іноді майже нереально, оскільки для виправлення більшості поломок будуть потрібні спеціальні інструменти і, найголовніше, – досвід та знання.

Дрібних робіт вимагають двері, якщо вони мають такі дефекти:

  • ручка не спрацьовує чи спрацьовує через раз;
  • гумовий ущільнювач втратив еластичність і явно відчувається продування зовнішнього повітря всередину приміщення;
  • конструкція перекошується, і замок не може дотиснути клямки по периметру.

Коли простіше замінити, ніж відновлювати

Але не завжди варто вкладатись у ремонт. Наприклад, якщо двері почали втрачати щільність зовнішньої поверхні, а в конструкції помітні тріщини, швидше за все, їх доведеться замінити. Це з тим, що витрати на відновлення не принесуть очікуваного результату. Щільність і цілісність конструкції продовжить скорочуватися, а теплоізоляція приміщення взагалі виявиться під великим питанням.

І остання порада. Є безліч відео, книг та порад друзів та знайомих, як можна реанімувати двері. Але такі експерименти з дорогими комплектуючими не варто організовувати. Навіть найпростіша конструкція – це безліч дрібниць технічного характеру, нюансів регулювання. Тому краще зателефонувати фахівцям-ремонтникам і, витративши мінімум часу, грошей та нервів, отримати якісний результат із гарантією від компанії.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Последние записи